Praca publiczna

Głosimy dobrą nowinę…

Jako społeczność chrześcijańska, której źródłem reguły wiary jest Pismo Święte nasz czas poświęcamy na badanie, praktykowanie oraz głoszenie treści zawartych w tej Świętej Księdze.

Wykład publicznyDzielenie się z innymi wspaniałą, dobrą nowiną o nadchodzącym Królestwie Bożym uważamy za swój miły obowiązek. Dlatego też regularnie dla mieszkańców Poznania i okolic organizujemy specjalne wykłady z Pisma Świętego, które przedstawiają aktualne wydarzenia w Świetle nauki Biblijnej. Wstęp na takie wykłady zawsze jest bezpłatny, bezpłatnie też udostępniamy literaturę dotyczącą tematyki wykładu.

…pomagając więźniom

Praca w ZK KoziegłowyTreści zawarte w Piśmie Świętym kruszą nawet najtwardsze serca ludzkie. Doświadczamy tego podczas prowadzonej przez nasz zbór pracy ewangelizacyjnej w Zakładzie Karnym w Koziegłowach. Na regularne, cotygodniowe spotkania przychodzi tam stała, ok. 10 osobowa grupa słuchaczy, którzy pragną zmienić swoje dotychczasowe życie.

…i innym potrzebującym

Na zaproszenie gotowi jesteśmy do każdej wynikającej z Biblii posługi chrześcijańskiej. Nasi wykwalifikowani mówcy gotowi są do przedstawienia w dowolnym miejscu i czasie Biblijnego punktu widzenia na każdy interesujący Państwa temat. Gotowi jesteśmy też do prowadzenia indywidualnego lub grupowego studium Pisma Świętego.

W sposób wlewający w serca nadzieję na zmartwychwstanie przeprowadzamy ceremonie pogrzebowe.

Wszystkie wyżej wymienione posługi są bezpłatne.